جستجو
فارسی

محصولات پلیمر

 

شرکت پالسگارد دانمارک، یکی از بزرگترین شرکت‌های بین المللی تولید کننده امولسیفایر با بیش از یک قرن تجربه در این زمینه، هم اکنون مفتخر  است علاوه بر تولید امولسیفایرهای خوراکی، محصولات خود را جهت کاربرد در صنعت پلیمر در دنیا عرضه نماید. کلیه محصولات افزودنی پلیمر شرکت پالسگارد، Food Grade و دارای گواهی حلال می‌باشند و علاوه بر کاربردهای مختلف در صنایع پلیمر، قابلیت استفاده در بسته بندی مواد غذایی را نیز دارند.

 این مواد جهت کاربرد در شرکت‌های پتروشیمی تولید کننده پلی پروپیلن، تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند، تولید کنندگان دانه‌های EPS، فوم‌های پلی اتیلن و پلی پروپیلن مناسب می‌باشند ودر فرم‌های مایع، پلت و پودری عرضه می‌شوند.

 

لینک بخش پلیمر پالسگارد:  Polymers.palsgaard.com

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

مواد آنتی استاتیک

مواد آنتی استاتیک همچنین به بسته بندی راحت‌تر مواد پودری که با دوخت حرارتی درب بندی می‌شوند نیز کمک می‌کنند. این مواد کاربردهای گسترده و وسیعی در تولیدات مختلف پلیمری دارند.
تماس برای قیمت

مواد آنتی فاگ

کاربرد مواد آنتی فاگ در زمینه تولید فیلم‌های گلخانه‌ای و فیلم‌های کشاورزی می‌باشد.
تومان

مواد جداکننده از قالب Mould Release

این مواد با روان سازی سطح تعامل بین ماده پلیمری و قالب در هر چرخه تزریق موجب تسهیل جداکردن قطعات از قالب می‌شود و با کوتاه کردن زمان‌های وقفه، عملیات تولید مداوم در صنایع مختلف مربوطه را تضمین می‌کند.
تومان

مواد توزیع کننده رنگ Color Dispersion Aids

این مواد با پوشش بهتر رنگدانه‌ها در مستربچ‌های رنگی، منجر به توزیع بهتر رنگ و کاهش میزان مصرف آن، کاهش هزینه تمام شده و توزیع یکنواخت‌تر رنگ در مستربچ می‌شوند.
تومان

مواد روان ساز و کمک فرایند Lubricants & process aids

این مواد جهت تسهیل حرکت مواد درون اکسترودر و کمک به فرایند تولید استفاده می شود.
تومان

مواد لیز کننده Slip Agents

یکی از مشکلات کار کردن با مواد پلیمری PET، چسبندگی سطحی زیاد آن‌ها می‌باشد که استفاده از مواد لیز کننده را اجتناب ناپذیر می‌نماید. مواد لیزکننده باعث کاهش ضریب اصطکاک سطوح ماده پلیمری در طی فرآیند تولید شده و از این طریق به تولید راحت‌تر قطعات پلیمری که از جنس PET می‌باشند کمک می‌کنند.
تومان