جستجو
فارسی

درباره ما

شرکت پیشگامان پخش صدیق در سال 1377 با تکیه بر بیش از سی سال تجربه موثر مدیران خود تاسیس گردید و ماموریت آن ایجاد ناوگان پخش مویرگی در سطح تهران با هدف توزیع محصولات غذایی تعریف شد. در آن زمان بهترین برندهای تولیدی موجود در سبد کالایی شرکت قرار گرفت.

با توجه به تجربه کسب شده در زمینه محصولات غذایی، از سال 1380 با اخذ نمایندگی از شرکت کریستین هانسن دانمارک که یکی از معتبرترین شرکت‌های دنیا در تولید مواد اولیه موثر در تولید محصولات لبنی است، بخش بازرگانی خارجی شرکت نیز فعال شد.

از سال 1384 با اخذ نمایندگی‌های دیگری در راستای تکمیل سبد کالای مواد اولیه و توسعه محصولات، مدل کسب و کار خود را از B2C به B2B تغییر داد و با گسترش امکانات و زیرساخت‌های توزیع خود فرایند توزیع محصولات تمام شده را خاتمه داده و تامین و توزیع مواد اولیه را ماموریت خود قرار داد. 

 

گستره فعالیت شرکت پیشگامان پخش صدیق:

این شرکت هر ساله با جمع آوری اطلاعات بازار و داده‌های خود عملکردش را به طور مستمر مورد ارزیابی قرار داده و با این روند، موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان از یک سو و تامین کنندگان خارجی از سوی دیگر شده و به همین جهت امروزه این شرکت به یکی از اولین انتخاب‌های شرکت‌های مطرح خارجی بدل شده است.

در حال حاضر بیش از 1000 مشتری فعال تحت پوشش این شرکت در صنایع لبنی، نوشیدنی‌، شیرینی، شکلات و روغن می‌باشند. همچنین این شرکت با برخورداری از شرکت‌های اقماری خود صنایع گوشتی، اسنک، سس و صنایع آرایشی-بهداشتی را نیز پوشش می‌دهد.

با تکیه بر دانش و سابقه فعالیت مدیران، شاخه دارویی این شرکت نیز فعال گردیده و در این راستا با اخذ نمایندگی شرکت اکوفارم اتریش، مکمل‌های دارویی نیز از شرکت مذکور وارد شده که این محصولات  توسط یکی از شرکت‌های اقماری شرکت پیشگامان پخش صدیق که توزیع کننده تخصصی دارو در سطح ایران می‌باشد (شرکت فراگیر پخش دماوند)، توزیع می‌گردد.

 

امکانات شرکت پیشگامان پخش صدیق:

  • بیش از ده هزار متر مربع انبار مکانیزه و مجهز با استانداردهای جهانی، مورد تائید وزارت بهداشت و تامین کنندگان خارجی
  • امکان نگهداری کالاها بسته به شرایط تخصصی نگهداری یخچال، اتاق سرد و سردخانه‌های زیر صفر (18-)
  • فراهم نمودن زنجیره تامین مطمئن با رعایت اصول بهینه شرایط نگهداری و حمل
  • آزمایشگاه R & D